Nasıl Üye Olunur?

www.motomarkt.com.tr sitesi üzerinden “Kayıt Ol” bölümüne tıklayarak, Seçeceğiniz üyelik tipine göre Kurumsal veya Bireysel üyeliği tercih ederek Üye olabilirsiniz. 

Üyelik Ücretli Mi?

www.motomarkt.com.tr sitesi üzerinden üye olmak için ücret talep edilememektedir.

Nasıl İlan Verilir?

Üyelik girişi akabinde “İlan Ver” kısmına girerek ilan verme süreçlerini takip edebilir ve gerekli bilgileri doldurmanız akabinde ilanınızı kaydet tuşuna tıklayarak, ilan verebilirsiniz.

Neden ilan onaylama yapıyoruz?

İlan veren üyenin ve motomarkt.com.tr’nin, İlan detayına bağlı Toplumsal ve hukuksal yükümlülükleri yerine getirmek amacı ile ilan onaylama süreci oluşturulmuş ve uygulanmaktadır.

İlan onaylama süresi ne kadar?

İlan Onaylama Süresi Azami 4 saattir.

İlanlar Kime ait?

www.motomarkt.com.tr sitesindeki ilanlar tamamı ile Onaylanmış kurumsal üyelerimiz ve Bireysel üyelerimiz tarafından İlana verilmiştir. İlan detayların Üyelerimiz tarafından oluşturulmuştur.

İlan Ücreti Ne kadar?

www.motomarkt.com.tr sitesi tanıtım aşamasında olmasına bağlı olarak, Kurumsal ve Bireysel üyeler ücretsiz olarak ilan verebilir.

Hangi ürün kategorilerinde ilan verebiliyoruz?

www.motomarkt.com.tr üzerinden Motosiklet, ATV, UTV, Elektrikli Araçlar Ve Motosiklet ekipmanlarını seçerek bu kategoriler üzerinden ilan verebilirsiniz.