Tesla Model M

 

Tasarımcı James Gawley, Tesla Model M adlı bir elektrikli motosiklet için çok havalı bir konsept geliştirdi.

 

Bu harika bir tasarım, ancak bildiğiniz gibi, Tesla, kullanıcı arayüzü söz konusu olduğunda da parlıyor ve Gawley, Tesla'nın araç içi kullanıcı arayüzünü temel alan ilginç bir konsept geliştirdi.

 

 

Bence Tesla, tasarım ve mühendislik gücünü elektrikli bir motosiklet yapmaya koyarsa, çok havalı olabilir ve Gawley'in tasarım alıştırması bize bunun potansiyeli hakkında bir fikir veriyor.

 

 

Elon Musk, ister sedan, ister SUV, ister kamyon veya yarı araç olsun, uzay araştırmalarından, toplu taşımanın yeraltına taşınmasından elektrikli araçların yeniden tanımlanmasına kadar her şeyi yaptı

 

 

 

Model M e-bisiklet, yeni statüko haline gelecektir, diye açıkladı Gawley o sırada Behance'te. Sadece elektrikli bir bisiklet olmayacak, aynı zamanda çok akıllı ve bağlantılı bir bisiklet olacak ve bunun kanıtı için devasa gösterge paneli / dokunmatik ekrandan başka bir yere bakmanıza gerek yok. Gawley, "Dokunmatik ekran, dijital gösterge paneli ve direksiyon kontrolleri, medya, navigasyon, iletişim, pil seviyeleri ve araç verilerini sorunsuz bir şekilde entegre ediyor" diyor.

 

Ayrıca optimum görünürlük ve minimum dikkat dağınıklığı için gündüz ve gece modları olacak.

 

 

Sürücünün etrafına inşa edilen Model M ayrıca sıfır profilli ayak mandalları, hidrolik sehpa, görünmeyen bir şarj konnektörü, akıllı havalı süspansiyon ve Apple ile tam entegrasyona sahip olacak. Ayrıca, kameraların yerini alacak olan dikiz aynalarını da ortadan kaldıracak.